پنجشنبه, 29 مهر 1400
طبقه‌بندی منطقه‌ای
> گروه اخبار > اخبار سایت > مشروح خبر _PRINTER_FRIENDLY


سهميه بنزين به وانت بارهاي ساماندهي شده توسط سازمان حمل ونقل همگاني
نگارنده خبر: سازمان حمل و نقل
تاریخ ثبت:1393/11/29

مهدنس جعفر پور مديركل حمل و نقل و ترافيك سازمان شهرداريهاي كشور

وانت بارهای فعال در صورتی که تا پایان اسفند ماه، پروانه آنها صادر شود از ابتدای سال 94 امکان دریافت سهمیه سوخت حمایتی در ناوگان حمل و نقل عمومی را خواهند یافت.


دکتر امیرجعفرپور مدیرکل دفتر حمل ونقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور اعلام نمود: کلیه دارندگان وانت‌بارها و فعالان در ناوگان تاکسیرانی بین شهری برای فعالیت و یا خروج از چرخه حمل ونقل عمومی باید به سایتی که در این خصوص طراحی شده است مراجعه نمایند.

دکتر جعفر پور اظهار داشت: دارندگان این خودروها به منظور فعالیت در ناوگان حمل و نقل عمومی باید نسبت به ارائه اطلاعات در سامانه مربوطه اقدام و در خصوص دریافت پروانه از طریق شهرداری یا سازمان مربوطه اقدام نمایند.

 

مدیرکل دفتر حمل ونقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور تصریح نمود: در شهرهای باجمعیت کمتر از یکصد هزار نفر برای دریافت پروانه ، سازمان حمل و نقل همگانی و واحدهای حمل و نقل شهرداری، پاسخ گو خواهند بود و همچنین در مناطقی مثل روستاها که فاقد شهرداری است، دارندگان خودروها باید به نزدیک ترین مناطق شهرداری ها که نسبت به ساماندهی حمل و نقل عمومی فعالیت دارند مراجعه نمایند.

وی همچنین تصریح کرد: کلیه دارندگان وانت بارها و تاکسی ها در شهرهای بالای 100 هزار نفر جمعیت باید به سازمان تاکسیرانی مراجعه نموده و نسبت به صدور پروانه اقدام کنند.

وی تاکید کرد: وانت بارهای فعال در صورتی که تا پایان اسفندماه پروانه آنها صادر شود از ابتدای سال 94 امکان دریافت سهمیه سوخت حمایتی در ناوگان حمل و نقل عمومی را خواهند یافت.

عناوين مرتبط
هفته وحدت
سهميه بنزين به وانت بارهاي ساماندهي شده توسط سازمان حمل ونقل همگاني
حذف بنزين 400 توماني از كارت هاي سوخت
خطوط واحد
پيام تسليت مهندس قيصر به جناب غفور زاده مديرعامل سازمان حمل و نقل همگاني اردكان
راهيابي سيدحسين طباطبايي به مسابقات اتحاديه حمل و نقل كشور
برگزاري مسابقات حفظ وقرائت قران در سالن همايش اتحاديه حمل و نقل كشور
پايگاه مقاومت امام رضا(ع) سازمان حمل و نقل همگاني اردكان
تسليت شهادت امام حسن عسكري
سامانه پيام كوتاه سازمان حمل و نقل اردكان
  نظر بدهید:
* نام:  
* ایمیل:  
* متن:
محدودیت تایپ: حرف
* کد امنیتی:   <