پنجشنبه, 29 مهر 1400
طبقه‌بندی منطقه‌ای
> گروه اخبار > اخبار سایت > مشروح خبر _PRINTER_FRIENDLY


راهيابي سيدحسين طباطبايي به مسابقات اتحاديه حمل و نقل كشور
نگارنده خبر: سازمان حمل و نقل
تاریخ ثبت:1393/10/29

مسابقات قرآني درمحضر بلاغ

قیصر مدیرعامل اتحادیه از برگزاری اولین دوره مسابقات سراسری حفظ و تلاوت قرآن کریم ویژه خانواده بزرگ حمل و نقل سعید قیصر مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل ونقل همگانی کشور اعلام کرد: اولین دوره مسابقات سراسری حفظ و تلاوت قرآن مجید ویژه خانواده بزرگ حمل و نقل همگانی کشور با عنوان "در محضر بلاغ" روز جمعه 3 بهمن 93 در این اتحادیه برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه این دوره مسابقات با حضور51 قاری و حافظ قرآن برگزار می شود، اظهار داشت: 38 نفر قاری و 13 نفر حافظ قرآن که جزو رانندگان فعال در ناوگان حمل ونقل همگانی شهرهای کشور و یا از اعضای خانواده شریف آنان می‌باشند در این مسابقات حضور خواهند داشت.

وی افزود: در این مسابقات از کارشناسان زبده و بنام در جایگاه هیات داوری دعوت نموده‌ایم و تلاش کرده‌ایم تا با برگزاری برنامه‌های جانبی که از تعالیم انسان‌ساز این کتاب آسمانی  بهره می‌گیرند، فضای معنوی را در این جمع صمیمانه ایجاد کنیم.

قیصر تصریح کرد: افرادی که با تکیه بر کلام نورانی خداوند، کسب و کار خود را وجه و اعتبار خاصی می‌بخشند و در مسائل فرهنگی یا در موقعیت‌هایی مانند ارتباطات اجتماعی و شهروندی با تمسک به آیات الهی و تعالیم معنوی با دیگران رفتار می‌نمایند، قطعا انسان‌های سخت‌کوش، منضبط و قانونمندی خواهند بود که در مسیر خدمت به خلق خدا از هیچ کوششی، کوتاهی نمی‌کنند.

وی، تفکر و تلاش این افراد را شایسته تقدیر دانست و گفت: این مسابقات درواقع فرصتی مناسب برای شناسایی و تکریم این عزیزان است و امیدواریم هم موجب تقویت انگیزه واشتیاق برای تدبر و تفکر در مفاهیم الهی را فراهم کند و هم چهره‌ و سیمای معنوی و پرمهر رانندگان را به جامعه بازشناساند.  

این مقام مسوول در پایان اظهار داشت: در نظر داریم برنامه‌های متنوعی را در حوزه ترویج مفاهیم قرآنی و معنوی برگزار نماییم که این طرح ها و برنامه‌ها با اهداف آموزشی و ترویجی اجرا خواهد شد.   

همگانی کشور خبر داد

عناوين مرتبط
سرويس دهي به مشهد مقدس توسط پايانه مسافربري اردكان
بازديد مديرعامل از سازمان تاكسيراني يزد
راهيابي سيدحسين طباطبايي به مسابقات اتحاديه حمل و نقل كشور
هفته وحدت
واگذاري تعداد محدودي تاكسي سمند
پيام تسليت مهندس قيصر به جناب غفور زاده مديرعامل سازمان حمل و نقل همگاني اردكان
سامانه پيام كوتاه سازمان حمل و نقل اردكان
نشر كتات خاطرات رانندگان حمل و نقل عمومي كشور
خطوط واحد
سهميه بنزين به وانت بارهاي ساماندهي شده توسط سازمان حمل ونقل همگاني
  نظر بدهید:
* نام:  
* ایمیل:  
* متن:
محدودیت تایپ: حرف
* کد امنیتی:   <