پنجشنبه, 29 مهر 1400
طبقه‌بندی منطقه‌ای
> گروه اخبار > اخبار سایت > مشروح خبر _PRINTER_FRIENDLY


بازديد مديرعامل از سازمان تاكسيراني يزد
نگارنده خبر: سازمان حمل و نقل
تاریخ ثبت:1393/10/11

غفورزاده در روز 4 شنبه مورخ 10/10/93 از سازمان تاكسيراني يزد بازديد نمود.

دیران عامل سازمانهای حمل و نقل همگانی شهرهای اردکان،بافق،میبدو مهریز با هدف تبادل نظر و اطلاع از شرایط کمی و کیفی سازمانهای تاکسیرانی تحت پوشش اتحادیه کشوری اقدام به بازدید از سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی یزد نمودند.
به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی یزد در این باردید بر ایجاد زمینه های توسعه همکاری و مشارکت سازمان های حمل ونقل و سازمان تاکسیرانی یزد تاکید شد.
مهندس صالحیان مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر یزد افزود سازمان های تحت پوشش اتحادیه تاکسیرانی کشور توانسته اند اقدامات و فعالیت های اثرگذاری در ناوگان حمل و نقل شهری داشته باشند.
وی در جمع مدعووین افزود: با افزایش همکاری با یگدیگر خواهیم توانست اقدامات مفیدی که از سوی این سازمان صورت گرفته است را به سایر مجموعه های استان تسری دهیم و همچنین از پتانسیل موجود بهره برداری بیشتری صورت گیرد.
صالحیان در این نشست اعلام کرد: خدماتی که از سوی سازمان های تاکسیرانی در سطح شهر ارائه می شود در حد مطلوبی است واین نشان دهنده تلاش و تعهد عزیزان است که با قدرت و برنامه ریزی منسجم مشغول فعالیتند. همچنین در خصوص تقویت جایگاه سازمان تاکسیرانی، مشارکت بخش خصوصی، استفاده از ظرفیت های موجود،آموزش و نیز نظام مند شدن کلیه فرایندها در سازمان ها بحث و تبادل نظر شد.
در ادامه میهمانان با پرسنل سازمان از نزدیک دیدار و گفتگو داشتند و با اقدامات و فعالیت های صورت گرفته از سوی این مجموعه آشنا شدند .
مدیران عامل سازمانها پس از بازدید از واحد هاو کسب اطلاع از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته از سوی این سازمان خواستار تعامل بیشتر و استفاده از تجربیات این سازمان شدند و برخی از آنها تقاضا داشتند سیستم مشابهی را در شهرستان خود پیاده‌سازی کنند.
درپایان این حضور بازدید میدانی از چند نقطه شهر انجام ومدعووین از نزدیک با اقدامات انجام گرفته آشنا شدند .

عناوين مرتبط
سرويس دهي به مشهد مقدس توسط پايانه مسافربري اردكان
برگزاري مسابقات حفظ وقرائت قران در سالن همايش اتحاديه حمل و نقل كشور
دعوت به تماشا: گزارش‌های جذاب از رانندگان و خانواده آنان در برنامه عصر خانواده شبکه 2 سیما
هفته وحدت
نرخ نامه ويژه سرويس مدارس در سال تحصيلي 95-94
ميلاد مولود كعبه بر همگان مبارك باد.
افتتاح موسسه تاكسي تلفني سفير
سرويس مدارس ساماندهي مي شود
پيام تسليت مهندس قيصر به جناب غفور زاده مديرعامل سازمان حمل و نقل همگاني اردكان
سهميه بنزين به وانت بارهاي ساماندهي شده توسط سازمان حمل ونقل همگاني
  نظر بدهید:
* نام:  
* ایمیل:  
* متن:
محدودیت تایپ: حرف
* کد امنیتی:   <